Uygun fiyat, A kalite üretim, hijyenik şartlar, işini çok seven bir pasta ustası anne. Daha ne olsun?

Sarıyer - Zekeriyaköy´ de yer alan Taste Art Butik Pasta´nın mutfağında hiçbir katkı maddesi ve hazır pastacılık ürünü kullanılmamaktadır. Hazır pandispanya ve toz krema karışımları ile hazırlanan pastaların maliyetleri çok daha düşüktür fakat hazır olan pek çok şey gibi lezzetten ve doğallıktan uzaktır. Bu tür ürünlerle pasta hazırlamak, üstündeki talimatlara uyulduğunda çok kolay ve zahmetsizdir. Hazır pandispanya karışımı sulandırılıp pişirilir ve arasına hazır kutulurda satılan çikolatalı, vanilyalı, hindistancevizli vb. pasta ara kat kremaları sürülür ve toz kremanın sulandırılması ile elde edilen kremşanti ile sıvanır. Meyve ve çikolatalarla süslenip son haline getirilir.Bu nedenle birçok pastaneden satın alınan pastaların hemen hepsi benzer tat ve dokuya sahiptir. Taste Art ürünleri bu tür hazır pastacılık ürünleri kullanılmadan geleneksel ve doğal yöntemler kullanılarak hazırlanmaktadır

Taste Art HACCP Gıda Güvenliği Sertifikası sahibi bir işletmedir. Bu sertifika, sizlere gıda güvenliğinden geçmiş, tehlike analizleri yapılmış, her türlü riskten arındırılmış, lezzetin yanında güvenli gıda sözü vermemize yardım eder. Sizler bilirsiniz ki bizden alınan ürünlerin yabancı madde ve  hastalık yapıcı bakteri içerme ve  bozulmuş olma riski yoktur.

Kıvam artırıcı emülgatörler, bozulmayı önleyici koruyucular, homojen bir yapı için stabilizatörler de yediğimiz birçok pastanın içinde yer alan, her ne kadar sağlığa zararı olmadığı söylense de vücüdumuza girmesinin gerekli olmadığı katkı maddeleri içerebilmektedir. Taste Art ürünleri bu  maddelerden arındırılmıştır. Tüm ürünler sadece sizin için üretilir.

Ürünlerimiz, doğal tereyağı, iyi kalite  çikolata, evlerimizde kullandığınız  un, yumurta    ve şekerden üretilmektedir. Çöpümüzü açıp bakarsanız yumurta kabukları görürsünüz pastörize yumurta kutuları değil. Pasta kremalarımız taze inek kreması ve sütlü muhallebi  kullanılarak yapılmaktadır.

Ürünlerimizin pandispanyalarında yağ bulunmamaktadır. Şeker miktarı ise azaltılmıştır. Böylece gereksiz kalori alımının önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Ancak dilerseniz yoğun çikolatalı keklerimizden de talep edebilir, kilo sorunum yok önce lezzet gelir veya yılda bir kere bir dilime evet diyebilirim diyerek kendinizi bu gurme lezzetlerle şımartabilir, özel hissettirebilirsiniz.

Doğumgünü pastası, nişan pastası, düğün pastası, tasarım butik pasta, tasarım cupcake, çikolata, nikah, doğumgünü, doğum kutlamaları, kına gecesi, bekarlığa veda ve babyshower partileri için kurabiyeler size sunabileceğimiz ve katksız da üretilebileceğini kanıtladığımız ürünlerimiz.

Hayallerinize sınır koymadan, tam olarak hayalinizdeki pastayı yaratabileceğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu sizin tasarladığınız bir pasta da olabilir, bir yerde görüp beğendiğiniz bir pasta da olabilir. Unutmayın, ürünlerimiz yalnızca sizin için, size özel üretilmektedir.

 Müşteri memnuniyetinden kesinlikle ödün vermeden, tam düşlediğiniz gibi (bazen düşlerinizin de ötesinde), sadece size özel hazırlanan butik pastalarımız, tasarım cupcakelerimiz, çikolatalarımız, düğün, nişan, nikah, doğum kurabiyelerimiz ve düğün pastalarımız bir sanatçı titizliğiyle işlenmekte ve adresinize teslim edilmektedir.

Önemli Bilgiler:

Şeker Hamuru kaplı pastalarımızın dış kaplamasında kullanılan şeker hamurunun üretiminde, Jelibon tarzı ürünlerde olduğu gibi glikoz, jelatin ve gliserin kullanılmaktadır. Ancak kaplamada kullandığımız şeker hamurunun yoğun şeker tadı, pastalarımızın gerçek lezzetini baskıladığından yenmesini tavsiye etmemekteyiz. Dilerseniz servis etmeden önce şekerden yapılan kaplama malzemesini ayırabilir veya misafirlerinize bu bilgiyi aktarabilirsiniz.

 Pastalarımız haftaiçi yalnızca Sarıyer, Tarabya Sapağı, TİM Gösteri Merkezi, Zekeriyaköy ve Kilyos´a, haftasonları Kemerburgaz, Göktürk, Merter ve Bahçelievler´e de  teslim edilmektedir.

 

 


 

 
Taste Art İstanbul
Web Tasarım Data1